Ev kadınları için ek gelir imkanı

Ev kadınları için ek gelir imkanı

Fazladan para kazanmak ama bir yandan da çocuklarınızla evde oturma rahatlığını mı istiyorsunuz? Ev kadınları için ek gelir çoğu iş para kazanırken çocuklarınıza bakma imkânı sağlar.

Çoğu kadın dengeyi bulmak ister. Çalışırken arkadaşlarınızla da vakit geçirebileceğiniz ve iş deneyiminizi geliştireceğiniz bir iş aramanızı öneriyoruz. Öncelikle ne yapmak istediğinize karar verin.

İşte başlamak için 19 fikir:

1. Çocuk Bakıcısı

Hasta bakıcı, Yaşlı bakımı Başkalarının çocuğuna bakmak. 100 ile 200 TL arası kazanç. Bu iş harika çünkü çocuğunuz yanınızda kalabilir ve arkadaş olabilirler.

2. Doğrudan Satıcı

30 yaş hediyeleri gibi eşyaları göstermek için partilere katılın. 100-150 TL kazanç. Deneyim önemli değil. Doğrudan satış size geceleri ve hafta sonları çalışma imkânı sunar.

3. Eğitim Malzemeleri Yaratıcısı

Derslerin ve notların dijital dosyalarını oluşturun. Satışa göre ayda 1000 TL kazanç. Televizyon ya da dinlenme saatinizde yapabilirsiniz.

4. Yazar/Editör

Online içerik üretin. 1000 ila 1500 TL kazanç. Çocuklar etrafınızdayken çalışmanız sorun olmaz.

5. Özel Ders Öğretmeni

Zorluk çeken öğrencilere danışmanlık yapın. Saatte 10-20 TL kazanın. Yeterliliğinizi kanıtlamanız gerekecektir. Kendi saatlerinizi oluşturun ve isteğinize göre öğrenci alın.

6. Güzellik Uzmanı

Saç tasarımı ya da tırnak bakım hizmeti verin. Ayda 1000-2000 TL arası kazanç. Bir belgeye ihtiyacınız var. Saç kesimi ya da tırnak bakımı yapabilirsiniz.

7. Grafik Tasarım

Davetiye, kart ya da web sitesi gibi dijital şeyler üretin. 2000-3000 TL kazanç. Çalışmalarınıza uygun yazılım ve donanıma ihtiyacınız var. Çünkü grafik tasarım bilgisayarınızda yapacağınız bir iştir, çocuklarınızla ilgilenirken bile yapabilirsiniz.

8. Terzi

Kıyafetleri ve başka şeyleri onarın. 1000-1500 TL kazanç. Tek ihtiyacınız kendi dikiş makineniz ve malzemeler. Oturma odanızda ya da istediğiniz bir yerde yapabilirsiniz.

9. Müzik Öğretmeni

Nasıl bir enstrüman çaldığınızı kanıtlayın. Saatlik 10-50 TL arası kazanın. Öğreteceğiniz şeyi nasıl çalacağınız konusunda bilgili olmanız gerekir. Çünkü çoğu eğitici dersler evde yapılır, müzik tutkunuzu ispatlayın ve çocuklarınıza uygun şekilde çalışın.

10. Çiçek Düzenleyici

Çiçekli malzemeler üretin. 1000-2000 TL kazanç. Özel bir çalışma alanına ihtiyacınız olabilir ama ev hanımları için en rahat yanı nerede ve ne zaman isterseniz çalışabilecek olmanız.

11. Değişim Öğrencilerine Ev Sahipliği Yapmak

Yabancı bir öğrencinin sizinle yaşamasına izin verin. Haftalık 200 TL kazanç. Bir arka plan kontrolü yapmanız gerekecektir fakat bu iş harikadır çünkü zaten bir eviniz var ve çocuğunuza yiyecek sağlayabilirsiniz.

12. Reklamcı

Şirket arabalarına fiyat koyun. Ayda 1000 TL’den fazla kazanın. Uygun bir araca ve belirli bir süre araba kullanmaya ihtiyacınız var. Gerçekten ne yapmanız gerekiyorsa onun için para kazanın.

13. Fotoğrafçı

Resmi fotoğraflar çekin. 1000-1500 arası kazanın. Geçmiş fotoğraflarınızdan bir portföy hazırlayın. Hayatınıza uygun olan zamanlarda çalışabilirsiniz.

14. Anketör

Online soru cevaplayın. Her ankette 10-20 TL kazanın. Deneyime ihtiyacınız yok. Ne zaman ve ne kadar yapacağınızı siz seçin.

15. Ressam

Evinizin içinde veya dışında resim yapın. 1000 TL kazanın. Malzemelere ihtiyacınız var. Çocuklarınızın programına uygun kendi programınızı ayarlayabilirsiniz.

16. Mobilya Tamiri

Eski mobilyaları yenileyin. Her malzeme içim 100-500 arası kazanın. Doğru aletlere sahip olduğunuzdan emin olun. Garajınız harika bir iş yeri olabilir.

17. Eğitmen

Başkalarına nasıl spor yapacaklarını öğretin. 1000-1500 TL kazanın. Yeterli alana ve lisansa sahip olduğunuzdan emin olun. Kendi saatlerinizi oluşturun ve dilediğiniz kadar müşteri alın.

18. Yaşam Koçu

Öneride bulunun. Ayda 1000 TL kazanın. Çoğu müşteri psikolojik ve sosyolojik olarak daha iyi seviyede olmak isterler. Çoğu ev hanımı bunun büyük bir market olduğunun farkında değiller. Birçok müşteriye sahip olmanıza ve saatlerinizi kendinizin ayarlamasına olanak sağlar.

19. Aşçı
Davetler ya da etkinlikler için pişirin. 1000-1500 TL kazanın. Malzemelere ihtiyacınız var. Bu iş dilediğiniz kadar az veya çok çalışma imkânı sunar.Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA