Yaşlı Hasta Bakıcısı

yasli-hasta-bakicisi
Yaşlı hasta bakıcısı

Yaşlı hasta bakıcısı hizmetleri

Yaşlı hasta bakıcısı çalışan elemanlar esnek çalışma saatlerine uyabilmeli, çalışkan, dikkatli, insanlara karşı güler yüzlü ve hoşgörülü olmalı, hasta ile ilişkilerine özen göstermeli, sabırlı ve saygılı olmalı. Yaptığı işin ne kadar sorumluluk istediğini bilmeli, soğukkanlı ve sır saklayan bir kişiliğe sahip olmalı.

Çukurova Danışmanlık tecrübeli güvenilir ve referanslı kadrosu ile yaşlı bakıcı ve hasta refakatçi hizmetini sunmaktadır.

Yaşlı hasta bakıcısı

Yatalak olan büyüklerimize huzur için de istenilen şekil de bakım hiç isteyen aileler bizler için çok önemlidir her şeyden önce bizlerin de annesi babası olan kişileriz büyüklerimiz bizleri bu yaşlara getirdiler şimdi sıra bizde bizler onlara bakarak vefa borcumuzu ödemekle yükümlüyüz bizlerde olsa aynı düşünce zihniyetle yaklaşmada olup bende yaşlı olan anneme kendim elemen götürdüm sizlerin ne istediğini biliyorum anneme nasıl bakılmasını istiyorsam sizlerde annelerinize babalarınıza aynısı istiyorsunuz biliyorum bu yüzden sizleri çok iyi anlıyorum Yaşlı Hasta Bakıcı Firması olarak bizlerde işimizi takip ederek sizlerin yükünü azda olsa hafifletmek istiyoruz .Bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz

Her neyse yaşadığınız hep yanınızda oluyorlar. Okulunuz, işiniz, evliliğiniz… Mutluluğunuzda koştuğunuz gibi yanlarına üzüntünüzde de yine o kanatların altında dinleniyorsunuz. Yine o tecrübelerden nasihat istiyorsunuz. Yine bir rehberlik… Çünkü sizi en iyi onlar tanır. Zayıflığınızı da kudretinizi de en çok onlar bilir.

Çocuğunuzu emanet edebileceğiniz en güvenli kollar yine onlar. Artık dede-nine oldular. O tonton yüzleriyle gülümsüyorlar ailenize, çocuklarınıza masallar anlatıyorlar.

Hayatlarının son demlerine geldiklerinde yine paylaşmak istiyorlar hayatınızı. Evet, bu kez size verecek çok bir şeyleri kalmadı ama nasıl ki o savunmasız anlarınızda hep yanınızda olup, hayatlarını feda ederken tek bir gülüşünüzü bekledilerse inanın bugünkü istedikleri de o sıcak tebessümden başka bir şey değil.

Yaşlı Hasta Bakıcısı’nın Görevleri;

 • Hastanızın her türlü  kişisel bakımı ile  günlük temel ihtiyaçlarının yerine getirmelidir.
 • Hastanızın hastalığına göre davranış sergilemeli.
 • Hastanızın doktoru tarafından verilen bir ilaç varsa bu ilaçları zamanında hastanıza vermeli.
 • Hastanızın temel ihtiyaçlarını giderebilmeli ( vücut temizliği , yemek yemesi, hastanızın altı bezleniyorsa altının bezlenmesi vb. ).
 • Hastanız yürüyebiliyor ise yürümesine yardımcı olmalı ve sohbet ederek  düzgün iletişim kurabilmeli.
 • Hastanızın doktorunun verdiği bir beden egzersizi varsa o beden egzersizlerinin doktorunuzun gösterdiği ve önerdiği şekilde hastanıza  yaptırabilmeli.
 • Hastanızın evinde  günlük temizliği yapması.
 • Hastanızın psikolojisinden anlamalı
 • Hastanızın yapılacak tüm Bakım hizmetleri bir plan,program içinde ve sizler ile irtibatlı olarak planlanır ve yapılır.

Hasta veya yaşlı bakıcısına mı gerek duydunuz bizimle iletişime geçin lütfen kalifiye ve işinde tecrübeli disiplinli elemanlarımız ile her zaman yanınızdayız. Çukurova Danışmanlık güzel günler diler.

 2 yorum

 • sevim

  Merhabalar öncelikle sizlere ve ekibinize çok teşekkürler bakıcılık hizmeti konusunda gerçekten çok titiz bir iş anlayışı ile hizmet vermeniz insanı gerçekten çok rahatlatıyor sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum saygılarımla sevim canoğlu

  • CukurovaDanismanlik

   Sevim hanım Çukurova Danışmanlık ekibi olarak bizde sizin gibi değerli müşterilerimize hasta yaşlı bakım hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz inşallah sizin gibi ailesine değer veren ve evlatlık sorumluluklarını yerine getiren insanlarla çalışırız saygılarımla.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA