Adana Hasta Bakıcı

hasta-bakimÇukurova Danışmanlık adana hasta bakıcı,  Hiç kimse hasta olmak istemez. Hasta olmamak için önlemler alırız. Adana Hasta Bakıcı Hizmetleri Fakat yetersiz kaldığımız durumlarda maalesef hepimiz bu durumu yaşamak zorunda kalıyoruz.
Hastalık başlangıcı ve sonrasında, sağlık personellerimizin telkin ve tedavileri, yakınlarımızın ilgi ve alakasıyla ayakta kalmaya çalışıyor bu durumu atlatmak için çaba sarf ediyoruz.
Hastalık anında hassaslaşıyor, tıpkı bir çocuk gibi çevremizden ilgi bekliyoruz. İstemediğimiz halde ilaç kullanmak zorunda kalıyor, yatağa ve eve bağlı kalmak zorunda kalıyoruz. Tüm bunların üstesinden gelmek için ise iyi bir tedavi ve morale ihtiyacımız var.
Bütün bu ihtiyaçların farkında olan ÇUKUROVA DANIŞMANLIK; güvenilir, deneyimli, eğitimli, bilgili ve güler yüzlü sevecen sağlık personeli, hasta bakımı elemanı ve yardımcı eleman portföyü ile sizlere hizmet vermektedir.
Adana Hasta bakımı , bakıcı hizmeti, Refakatçi ve evde bakım elaman hizmeti faaliyet alanları içerisinde bulunan ÇUKUROVA DANIŞMANLIK; donanımlı teknolojik alt yapısı ve her an iletişim kolaylığı ile bu alandaki çalışmalarına devam etmektedir.

EVDE YAŞLI BAKIMI

yaslibakim
Evde yaşlı bakımı Hepimiz yaşlanıyoruz. Bu yaşamın kaçınılmaz yanı. Yaşlılarımızın gençleşmesi ne kadar imkansızsa bizlerin de bir gün muhakkak yaşlanacağı bir gerçek.
Toplumun temel taşları olan yaşlılarımıza hepimiz saygı duyar, onların ihtiyaçlarına cevap vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışırız.
Yaşlılarımızın birçok sorunları vardır. Öncelikle sağlık olmak üzere bakım, barınma, ilgi ve sevgi bunlardan bazılarıdır.
Günümüz de tüm dünyada yaşlı bakımı profesyonel bir meslek halini almıştır. Onların ihtiyaç ve problemleri artık eğitimli ve bilinçli personeller ile daha sağlıklı bir şekilde çözülmeye başlandı.
Yaşlılarımızın ihtiyaç ve sorunlarını, her yönüyle karşılamak için gereken tüm çözüm yollarını, sizlerin ve yaşlılarımızın hizmetine sunuyor.
Verilen hizmetin ciddiyet bilinciyle hareket eden firmamız; genç, dinamik, eğitimli kadrosu ve ihtiyaç duyulan tüm yardımcı eleman portföyü ile siz ve yaşlılarımız için çalışmalarını sürdürmektedir.

Adana Hasta Bakımı konusunda en önemlisi, hastanın iyileşmesi ve kendi işlerini yapabilir hale getirilebilmesi adına psikolojisinin sağlıklı olmasıdır. Her insan kendi çekirdek ailesini oluştururken aile büyüklerini ihmal etmemeli ve onlara gereken ilgiyi göstererek bakımının yapılmasını sağlamalıdır.

Adana Hasta bakımı hizmeti konusunda daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz

çukurova danışmanlık telefon

8 yorum

 • Başak karakuş

  Sayın çukurova danışmanlık 1 yıldır sizinle çalışmaktayım. Ve sizinle çalıştığım için çok şanslıyım iyiki varsınız diyorum.

  • CukurovaDanismanlik

   Sayın Başak hanım bizde sizinle çalışmaktan çok memnunuz ve mutluyuz başarılarımızın devamını diler essenlikler dilerim.

 • hilal

  slm sizin bunyenız de dosyam olacak gunduz (07 / 17.30 ) saatleri arasında calışmaktayım yaşlı ve hasta bakıcısıyım 370 saatlık sertıfıkaya ve 7 senelk tecrubem var su an sadece gece için iş aramaktayım ya da hafta sonu için de olabılır üçret konusun da 800 tl bu konu da bana yardımcı olursanız sevinirim ilginize tşk ederım .

 • Emine

  Slm adana Seyhan da oturuyorum. Gündüzlu yaşlı bakım işi arıyorum sertifikamda var. Tşk ler

 • aysu

  Mrb önlisans evde hasta bakımı bölümü mezunuyum üniversite mezunu olarak kurumunuzda çalışmak istiyorum is deneyimim var teknik teorik bütün bilgilere sahibim

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA