Yatılı Çocuk Bakıcısı Hizmetinin Faydası

YATILI ÇOCUK BAKICISI HİZMETİ

Yatılı çocuk bakıcısı işini hiç düşündünüz mü? Aileyle yakından çalışmak, çeşitli deneyimler kazanmak ve harika bir çocuk bakıcısı olmak için harika bir fırsat. Binlerce aile her yıl yatılı çocuk bakıcısı arıyor, birini hemen kap!
Böyle bir işi kalkışmak isteyip istemediğinizden emin değil misiniz? İşte size yatılı çocuk bakıcısı olmanın 10 faydası.
Yatılı çocuk bakıcılar, haftalık masaj, market alışveriş indirim kartı gibi ekstra avantajların tadını çıkarır.
Uzmanlara göre yatılı çocuk bakıcısı işinin en büyük yararlarından biri, yetiştirdikleri gençlerin büyüdüğünü görmektir. 20 yılını tek bir ailenin yanında yatılı çocuk bakıcısı olarak geçirmiş birine göre, bu şekilde çalışmak kişisel ve profesyonel anlamda kendinize bir şeyler katmak açısından kısa bir zaman dilimi bile olabilir diyor.

Karar verdiğinizde, yatılı çocuk bakıcısı işinin size ne kazandıracaklarını öğrenin

1. Başka Bir Aile Kazanmış Olursunuz

Evet, bu bir iş ilişkisidir ama eğer sizi önemseyen ve işinize saygı duyan bir aileyle kalan yatılı bir çocuk bakıcısıysanız, karşılıklı ilişkilerinizi geliştirirsiniz.

2. Para Biriktirebilirsiniz

Yatılı bir bakıcı yatılı olmayan bakıcılara göre saatlik ortalama ya da daha az çalışır, kendi odanız olur ve bunun için ödeme yapmazsınız. Bu herhangi bir yer kiralamanız gerekmediği, market alışverişi veya faturalar hakkında endişelenmeniz gerekmediği anlamına gelir. Kazandığınız fazladan paralar da direk olarak size kalır.

3. Bakıcılığınızı Geliştirebilirsiniz

Eğer yatılı bir çocuk bakıcısıysanız, birinin evinde kalarak edindiğiniz deneyim, sorumluluğunuzu arttıran bir iş olduğu için iş tecrübeleriniz arasında kolaylıkla girebilir. Bazı bakıcılar kendi kişisel bakış açıları çerçevesinde farklı düşüncelere sahiptirler. Tam zamanlı bir çocuk bakıcısı ya da daha çok evi yöneten kişi durumunda olabilirler. Doğru çocuk bakıcısı için, bu olağanüstü bir seçenektir ve birçok fırsat elde edebilir.

4. İşe Gitmek Zorunda Değilsiniz

İşe gitmek ya da işten çıkmak gibi bir derdinizin olmaması büyük bir artıdır. Yollarda zaman harcamak, sinir bozucu yol stresini çekmek, trafiğe takılmak zorunda kalmazsınız. Zaten işte olmak oldukça güzeldir.

5. Araba Kullanabilirsiniz

Bazı yatılı çocuk bakıcılarının kendi araçları vardır ama bazıları da işverenlerinin arabalarını kullanabilirler. Aileler aracınızın masrafını karşılayabilirler ya da sigortasını yaptırabilirler. Bu durumun faydaları işverene göre değişiklik gösterir, bu yüzden ulaşımı, araba sigortasını ya da benzini karşılayıp karşılamadıklarını sorduğunuzdan emin olun.

6. Fazladan Ödeme Alırsınız

Yatılı çocuk bakıcılarının odaları temin edilir bu yüzden, herhangi bir yer kiralamak ya da yiyecek için endişe etmenize gerek kalmaz. Bunun yanında, aileler bazen yatılı çocuk bakıcılarına ekstra ödemeler yapar, spor salonu üyeliği ya da market alışveriş hediye kartı temin ederler.

7. Kendinize Ait Bir Odanız Olur

Evet, bir aileyle yaşıyorsunuz ama size özel bir alan sunarlar. Kendi odanızın olmasına ek olarak, çoğu yatılı çocuk bakıcısı kendilerine özel banyo ve dinlenme odasına da sahiptir. Bir oda arkadaşıyla görüşmek ya da televizyonda kim, ne izleyecek tartışmaları olmaz.

8. Seyahat Edebilirsiniz

Eğer gezme konusunda özgürseniz, seyahat edebilen bir temsilci olabilirsiniz. Bu iş ulusal ve uluslararası bir iş olmaya açıktır. Bu hala bir iştir ve üstlendiğiniz profesyonel bir roldür ama tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.
Aile tatilleri bile seyahat fırsatı sunar. Çocuk bakıcılarının %40’ı işveren aileleriyle beraber seyahat ettiklerini belirtiyor.

9. Kişisel Gelişim Kazanabilirsiniz

Bazı işverenler çocuk bakıcılarının çocuk bakıcılığı ruhsatı ve kişisel gelişim konferanslarına katılım masraflarını karşılar.

10. Cep Telefonu Alabilirsiniz

İşiniz için bir tane telefona ihtiyaç duyarsanız, cep telefonu masraflarınız karşılanır. İşvereniniz büyük ihtimalle telefon masraflarının bir kısmını karşılayacak ya da her ay fatura için fazladan ödeme yapacaktır.Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA