Hastane’de Hasta Bakıcı Refakatçı Hizmeti

Hastane’de Hasta Bakıcı Refakatçı Hizmeti

Çukurova Danışmanlık Hastanede deneyimli refakatçı hasta bakıcılarımızla hizmet vermekteyiz. Yatılı hastanede refakatçı bakıcılar yatan yaşlı yada hastanın genel bakım acık yara tedavisi hijyen konusunda uzmanlaşmış refakatçılar ile yatalak yatan hastalarınıza en iyi şekilde refakatçı bakıcı hizmeti vermekteyiz. Refakatçılarımız, doktorlarımızın uyguladıkları tedavilerin takip ve devamlılığını sağlamakla yükümlüdürler. Ayrıca tansiyon takibi, şeker ölçümü, sonda ve katater uygulamaları, pansuman ve yara takibi, tahlil için kan ve idrar örneği alma gibi temel sağlık hizmetlerinizi de Evde bakıcı hizmeti den yararlamak isteyen sizlere de bu konuda da yanınızdayız evde de yatılı hastaya bakıcı refakatçı hizmeti vermekteyiz. Yatan yatalak hasta ve yaşlılarınıza bakım sureci evinizde de surebilir kimi aileler evlerinde de bakıcı istiyor bizlerde bu konunun yine uzman ekibimizle sizlere en iyi şekide hizmet vermekten mutlu oluyoruz bizlerinde anneleri babaları var sizlerin ne düşündüğünüzü biliyoruz o nedenle bakım hizmeti isteyen ailelerle konuşup hastaya yaşlıya ne gerekiyorsa bakıcı firması olarak yanlarında olup sorunları en aza indiriyorsuz amacımız işinin ehli doğru kişileri doğru hastaya vermektir .. sizler bizlere ulaşarak sizlere yaptığınız hizmetlerden faydalanabilirsiniz.. bilgi için bize ulaşın.

Firmamız olarak en iyi hizmeti almak için,hemen sizde bizlere iletişim adresimizden ulaşarak hizmet alabilirsiniz

Hasta Bakıcı Refakatçı Yaşlı Bakıcı Yatalak Bakıcı Firması Olarak Hastane ortamında yada ev ortanımda sizlere en iyi şekilde hizmet vermeteyiz,Bizler yaptıgımız işin bilincinde olup amacımız sizlerin bakıcı temininde sizlerin yanında olmak guven huzur içinde bakıcı arayışınızda yatan hastanıza yada annenize babanıza yaşlılarınıza en iyi bakılmasını istersiniz işte bizlerde tam burda devreye girmekteyiz sizin en iyi şekilde hizmet elemanı arayışınızda yardımcı olup dogru yerde dogru oldugunuzu bilmenizi isteriz Hasta Bakıcı Refakatçı Firması olarak Hastanede hasta bakıcı refakatçi ve yatan hastaya deneyimli güvenilir referaslı çalışkan 7/24 hizmetinizdeyiz,özel yoğun bakım hemşiresi, yatan hastaya yaşlıya hemşire bakıcılar,danışmanlık hizmet firması olarak amacımız turkiyenin her yerine ulaşmak vede bu hizmetten herkesin guven içinde yararlanmasıdır firma ilkesi olarak gönderdigimiz hizmet elemanını sormak takibini yapmak bakıcı alan aileyi aldıgı hizmetçiyi sormak takibini yapmak bunlar firma olarak ustumuze duşen görevlerdir1 Yorum

  • Sevim ö.

    Hastane de refakatçı olarak tuttuğumuz bakıcıdan memnun kaldığımız için evde de hizmet vermesini istedik gerçekten refakatçı bakıcı hizmeti olarak kaliteli bir firmasınız başarılar dilerim.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA