Adana Hasta Bakıcı

yasliÇukurova Danışmanlık adana hasta bakıcı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bazen hayattan beklentilerimiz olmuştur fakat hayat bizlere her istediğimizi vermemiştir özellikle sağlıklı bir hayat isteriz fakat insan oğlu anatomisi gün gectikce daha da yavaşlar ve daha hassasiyetlik kazanır yaş ilerledikce vücut kendini salar hareketlerde yavaşlamalar oluşur ayrıca en ufak düşmelerde kemiklerde kırılmalar olur genelde kalca ve kollarda kırıklar oluşur bu durum özellikle yaşlılarımızda dahada sık görülür işte ozaman hasta bakıcısına ihtiyac duyarız her nekadar dikkat edilsede mutlak bir kaza sonucu meydana geliyor yaşlılarımızın kalca kırıkları ameliyatı hasta sahipleri içinde endişe verici bir durum yaratmaktadır özellikle hasta sahipleri çalışıyorsa işte o zaman hastalarına hasta bakıcı bulmak zorunda olup kendi zaman ayırmakta dahada zorlanırlar işte bizler tamda bu zor anlarınız da yanınızda olmayı isteriz firmamız sizlere hastanede yada evde yatılı yatısız güler yüzlü bakıcı hizmeti tecrübeli güvenilir bir evlat kadar ilgilenen kadromuzla her zaman ve sizlere bir telefon kadar yakınız.

Adana Hasta Bakıcı

Hastalar kendi ve aile yakınlarının isteği doğrultusunda ister evde bakıcı desteği alabilirler isterse de kurumda bu hizmetten yararlanabilirler. Her iki olasılıkta da Adana Hasta Bakıcı personelin tüm hastalara aynı oranda değişmez hizmeti şu şekilde sıralanabilir;

 • Hasta odası her düzenli olarak temizlenir ve havalandırılarak sıcaklığı aynı oranda sabitlemeye çalışılır.
 • Hayati fonksiyonlarını etkileyen tansiyon, ateş, nabız ve solunumları kontrol edilir ve belirli aralıkta sürekli ölçüm yapılır.
 • Kişisel bakımlarında, tuvalet, giyinme, ağız temizliği, saç ve vücut temizliği, burun, kulak bakımı beslenme gibi konuların tümünde hastaya destek verilir. Hasta ayağa kalkabilir durumda ise bunları kendi başına yapması sağlanır ama hasta yatağa bağımlı durumdaysa, Adana Hasta Bakıcı tarafından tüm kişisel bakımı özenle yapılmaktadır. Özellikle bilinci kapalı hastalarda göz bakımına önem verilmektedir. Gözler aralanabilir ve gözde enfeksiyon riski doğabilir. Bu nedenle hasta bakıcı aksatmadan gözleri siler ve kurulayarak hastanın göz hijyeninin oluşmasını sağlar.
 • Hastalara kaybettikleri hareket kabiliyeti ve kas gücünü geri kazandırabilmek adına hekim tarafından belirlenen egzersizler, her gün düzenli olarak yaptırılır. Yürüyebilen hastalara gün içinde kısa yürüyüşler yaptırılarak yaşamsal fonksiyonlarının artması sağlanır.
 • Yatan hastalar hemşireler tarafından kontrol edilerek, gerektiğinde sonda ve katater değişimi yapılır.
 • Kurum içinde hekim her hastasıyla yakından ilgilenir ve sürekli kontrol altında tuttuğu genel sağlığında değişmesi gerekenleri hemşire ve hasta bakıcılarına aktararak, hastanın durumunun iyiye gitmesi hedeflenir.

  Hasta bakmak her insanın üstlenebileceği bir görev değildir. Ayrıca bir özveri, sabır ve anlayış gerektirir. Hastalarla birlikte oldukça zorlu bir yok kat eden Hasta Bakıcıları, her daim güler yüzlü ve hastalarla iyi bir iletişim içine girme zorunluluğu vardır. Ancak bu sayede hastalar kendilerini güvende ve iyi hissederek iyileşme süresinde olumlu sonuçlar alınabilir. Bir hasta bakıcıya bilinci açık hastanın her şikayetini aktarıyor olabilmesi, bu bakıcının işini hakkıyla yaptığı anlamına gelmektedir.

Detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

0322 457 30 39
0507 864 14 14
0542 262 67 454 yorum

 • Asuman ekinci

  Bakıcılık konusunda sizinle çok tecrübe edindim bebeğime bakıcı ayarladığınızda endişelerim vardı fakat tanıdıkça profesyonel bir ekiple çalıştığınızdan anne ve babama bakıcı ayarlamanızı istedim yabancı bakıcı elemanlarınız son derece temiz titiz ve saygılılar teşekkürler Çukurova danışmanlık

 • CukurovaDanismanlik

  Çok teşekkürler Asuman hanım her zaman titiz ve güvenilir bir ekiple sizinleyiz Çukurova danışmanlık ekibi olarak saygılar esenlikler dileriz.

 • Hülya.k

  Değerli Çukurova danışmanlık yönetimi sizlere verdiğiniz emeklerden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır hasta anne ve babama güvenilir bir bakıcı temin etmeniz gerçekten çok güzel birşey işlerinizde başarılar dilerim saygılar.

 • Kadriye

  Hasta bakıcı sertifikam var Bakıcı işi arıyorum şirketinize form vermeye geleceğim başarılar dilerim.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA