Hasta bakıcı

Hasta bakıcı hizmeti

Ülkemizde ve dünya genelinde hasta bakıcı  sürekli olarak yeni hizmet anlayışları ve yeni imkanlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son zamanlarda ülkemizde, sağlık alanında yaşanan gelişmeler ile beraber çok farklı bir proje hayata geçirildi.

Evde hasta bakıcı hizmetleri

Hayatımıza girmesi ile beraber, artık tüm vatandaşlarımız aynı sağlık hizmetlerinden faydalanıyor. Bu durum ülkemiz için oldukça sevindirici bir haber olmak ile beraber, kısa süre önce ortaya çıkmış olan bu proje her geçen gün daha da gelişmeye devam ediyor. Evde sağlık hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken şey, bize ulaşmanızdır. Başvuru yaptıktan sonra ise incelemeler yapılır ve uygun görüldüğüne takdirde evde bakım hizmeti sunulmaya başlar.

Evde hasta bakıcı hizmeti ile beraber yaşlılar, yatağa bağlı olan hastalar, hastaneye gidecek kadar gücü olmayan bebekler, evlerine sağlık hizmeti almalıdır. Böylece olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamak ihtimali büyük oranda azalır. Eğer sizin de yanınızda yaşayan veya tanımakta olduğunuz bir yakınınız varsa ve evde sağlık hizmetlerinin onlara da verilmesi gerektiğini düşünüyorsanız en yakın zamanda bize ulaşmanız yeterli olur. Evde hasta bakıcı hizmeti için tamamen işinde profesyonel kişiler arasından seçiliyor. Böylece hastanede alacak olduğunuz hizmet ile birebir şekilde hizmet almış oluyorsunuz. Bu projenin ilerleyen yıllarda çok daha gelişmesini umut ederek yazımızın sonuna geliyoruz..

Neden Evde Hasta Bakıcı

  • Bireylerin ailelerinden ve sosyal çevrelerinden ayrılmadan, ihtiyaç duydukları sağlık ve bakım hizmetlerine ulaşmalarını sağlayarak yaşam kalitelerini yükseltiyor.
  • Tamamen ihtiyaca ve tercihe göre tasarlandığı için, sağlık ve bakım hizmetinden faydalanan bireyin konforunu arttırıyor.
  • Bireyi aktif olarak bakım planına dahil ederek, iyileşmeyi hızlandırıyor.
  • Bireyin ve ailenin mahremiyetini koruyor.
  • Hasta yakınlarına hasta bakımında destek sağlayarak, tükenmişliklerini azaltıyor.
  • Erken taburculuğu mümkün kılarak, kurumsal tedavi ünitelerinde rastlanabilecek enfeksiyon riskini minimize ediyor.
  • Birçok bakım planı için kurumsal tedavi alternatiflerine göre maliyet tasarrufu sağlıyor.

Hepinize sağlıklı günler dileriz.

Call Now ButtonŞİMDİ ARA