Evde Hasta Bakım Hizmetleri

evde-hasta-bakim-hizmetleri

Hasta bakım hizmetleri

Evde hasta bakım hizmetleri Çukurova Danışmanlık hasta bakıcı firması, güvenilir bakıcının adresi Çukurova danışmanlık. olarak yaşlı ve kendine bakmakta güçlük çeken büyüklerimize yada aile bireylerimize işimiz yada başka bir sebep dolayısıyla fazla yanlarında bulunamadığımız için ailemize bakmakla yükümlü kıldığımız kişilere denir. hasta bakıcı, genel olarak bakıcı firmalarından temin edilmektedir. hasta bakıcılar‘da aranan en önemli vasıflar güvenilir, referanslı ve işinde tecrübeli olmasıdır. Sizlere sunduğumuz hasta bakıcılarda bu özellikler mevcuttur.

güvenilir hasta bakıcı arıyorsanız biz size ilk görüşmede üç tane aday getiriyoruz. sizler kendileriyle konuştuktan sonra istediğinizi seçebiliyorsunuz. ilerde aranızda doğacak herhangi bir anlaşmazlık yada bakıcının işten ayrılması durumu söz konusu olursa size yeni bakıcılar sunuyoruz. Referanslı hasta bakıcı, güvenilir referanslı uzman hasta bakıcı arıyorsanız bizi arayın. ailenizi güvenle emanet edebilirsiniz. Referanslı hasta bakım hizmetleri için bizi arayabilirsiniz. Yatılı Hasta Bakıcının en doğru adresi… yüzlerce referansla hizmetinizdeyiz. güler yüzlü deneyimli hasta bakıcı için şimdi bizi arayabilirsiniz. hasta bakıcı firması

Hasta bakım hizmetleri sağlık kuruluşuna gidemeyen, yatağa bağımlı ya da hareket kabiliyetini yitirmiş olan hastalarımız sosyal, kişisel ihtiyaçları ile tıbbi bakımlarını kendi başlarına yapamadıkları durumlarda, kısmen veya tamamen bakıma muhtaç oldukları durumda, bir bakım personeline ihtiyaç duyan hastalarımıza yardımcı olmaktadır.

Evde Sağlık Platformu güvencesiyle anlaşmalı kuruluşun profesyonel bakım destek personelleri, hasta bakımı alanında deneyimli, mesleki sertifikasyonunu tamamlamış, özverili, güvenilir ve mahremiyete saygılı bir anlayış içerisinde, evde veya hastane ortamında hastanıza refakat edecektir.

Bakım Destek Personeli;

  • Saatlik
  • 8 saat bakıcı desteği,
  • 14 saat bakıcı desteği,
  • 24 saat bakıcı desteği,

İlgili saat dilimlerin de veya istenen saat  dilimlerinde hasta bakım hizmeti verilmektedir.

HASTA BAKIMI İHTİYACI

Hastalar için günlük gereksinimlerin yerine getirilmesi fiziksel ve algısal nedenlerle kısmen veya tamamen  mümkün olmadığı durumlarda, Bakım destek personelimiz ihtiyaçları tespit eder,  uygular ve rapor eder.

Evde Sağlık Platformu verilen hasta bakım hizmetinin işleyişini sürecini takip eder, gerekli olan şekilde yapılmasını sağlar.

 Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA