Evde Hasta Bakıcısı Hizmeti

evde-yatili-hasta-bakimi-adanaÇUKUROVA DANIŞMANLIK EVDE HASTA BAKICISI  HİZMETLERİ

Çukurova danışmanlık Evde Hasta Bakıcısı Hizmeti Hastanede tecrübeli hasta bakıcılarımızla hizmet vermekteyiz. Yatılı hastanede refakatçı bakıcılar yatan yaşlı yada hastanın genel bakım acık yara tedavisi hijyen konusunda uzmanlaşmış bakıcılar yatalak yatan hastalarınıza en iyi şekilde refakatçı bakıcı hizmeti vermekteyiz..

Çukurova Danışmanlık Sizlere bu konuda da yanınızdayız evde de evde yatılı hastaya bakıcı hizmeti vermekteyiz. Yatan yatalak hasta ve yaşlılarınıza bakım sureci evinizde de sürebilir kimi aileler evlerinde hasta bakıcı istiyor bizlerde bun konunu yine uzman ekibimizle sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten mutlu oluyoruz bizlerinde anneleri babaları var sizlerin ne düşündüğünüzü biliyoruz o nedenle bakım hizmeti isteyen ailelerle konuşup hastaya yaşlıya ne gerekiyorsa Çukurova danışmanlık bakıcı firması olarak yanlarında olup sorunları en aza indiriyoruz amacımız işinin ehli doğru kişileri doğru hastaya vermektir .. sizler bizlere ulaşarak sizlere yaptığınız hizmetlerden faydalanabilirsiniz..

– Hastanın genel vücut bakımını yapar,

– Hastaya egzersiz yaptırır,

– Hastaya masaj yapar,

– Hasta bireyin yatağını yapar, beslenmesini sağlar,

– Gerektiğinde temel ilk yardım yapar.

Hasta bakıcının hatası, hasta için kötü sonuçlara yol açabilir. Bu yüzden hasta bakıcı dikkatli olmalıdır. Hasta bakıcılarında genellikle istenilen özellik sigara kullanmamasıdır. Hastanın yakınında sigara kullanılması sonucu hasta için pek olumlu olmayabilir.

Hasta bakıcısı yaptığı iş gereğiyle psikolojisi yeterli kişiler olmalıdır. Bakıma muhtaç kişilere bakmak bazılarının çok mutlu olmasını sağlayacağı gibi bazılarını da depresyona sokabilir. Eğer eğitimsiz kişiler bu işi yapmaya kalkarsa hem bakıcı hem de hasta için sonuç iyi olmayacaktır.

Genelde evde bakıcıların tercih edildiği hastalar yatağa mahkûm hastalar ve demans hastalarıdır. Her ikisinin de bakımı oldukça zor ve özen gerektirir. Yatalak hastaların bakımları çok emek isterken, demans hastalarının yani bilinen türüyle Alzheimer hastalarının bakımı sağlam irade gerektirmektedir. Hastanın sağlığı kadar mutluluğu da önemlidir. O yüzden bakıcı güler yüzlü hoşgörülü ve anlayışlı birisi olmalıdır. Acil durumlarda doğru karar verebilmeli ve soğukkanlı davranmalıdır. Aile ve doktoru düzenli olarak haberdar etmelidir. Yetersiz bakıcılar zor durumlarda panikleyebilir, kötü kararlar verebilirler. Özellikle Alzheimer hastalığında zorluk çeken bakıcıların eğitimsiz kişiler olmaması son derece önemlidir.

Hasta bakıcılığı son derece kutsal bir meslektir. Bakıma muhtaç kişiye bakmak zor olduğu kadar değerlidir.

bilgi için bize ulaşın.1 Yorum

  • Gül H.

    Değerli Çukurova danışmanlık yönetimi sunmuş olduğunuz hasta bakıcı hizmeti konusunda sizlere çok teşekkür ederim hastamıza ve aile ortamımıza en iyi bakıcıyı temin ettiğinizi biliyorum bakıcılarınızın tecrübeli olmaları da çok güzel gerçekten çok kaliteli bir iş yapıyorsunuz başarılar dilerim saygılarımla.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA