Evde Çocuk Bebek Bakıcısı

Çocuk bebek bakıcı

ÇUKUROVA DANIŞMANLIK Adana Çocuk Bebek Bakıcısı Hizmeti

En değerli varlığınız çocuğunuzun tüm sorumluluğunu üstlenecek , kişisel bakımınından, beslenmesinden, eğitimine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak adana çocuk bakıcısı dadı adaylarımız gündüzlü veya yatılı olan referanslı bakıcılar uzun geçmişi olan şirketimizin zengin portföyünde bulunmaktadır.
ÇUKUROVA DANIŞMANLIK olarak Evde adana Çocuk Bebek Bakıcısı adaylarına kişiye özel kişilik testi yapılarak adayın aldığı eğitimler, sertifikalar, referansları bakıcı portföyü oluştururken öncelik verdiğimiz kriterlerdir.
Verdiğimiz hizmetler içerisinde bebek hemşiresi tarafından yeni doğan bebeğiniz için bir haftalık size uygun belli saatlerde bebek bakımı eğitimi hizmeti ayrıca vermekteyiz.
Ailelerin çocuk bakıcısı ararken şirketimizi seçmelerindeki en önemli etken şirketimizin referanslarıdır. Sizde çocuk bakıcısı arıyorsanız ÇUKUROVA DANIŞMANLIK olarak beklentilerinize uygun bakıcı adayları için sizi de bekleriz.

Adana Çocuk Bakıcısı Hizmetleri

Doğru adana çocuk bakıcısı‘na giden yol birçok anne baba için zor bir tecrübe olmuştur. Size bu yolculuğu sizin için daha kolay hale getirmeyi teklif ediyoruz. Çocuğunuzun beslenmesini, dinlenmesini, oynamasını, bir şeyler öğrenmesini üstlenecek olan kişinin seçimi elbette çok önemlidir ve kolay değildir. Özel istekleriniz olabilir; belki çocuğunuzun yabancı dil eğitimi almaya başlamasını istiyorsunuz veya mevcut bir yeteneğinin geliştirilmesini. Bütün bunlar için ideal mekan kendi evinizdir; bu da anlaştığınız günlerde tam saatinde evinizde olacak dakik ve sorumlu bir adana çocuk bakıcısı bulmanızı gerektirir. Bakıcının bulaşıcı veya işini layıkıyla yapmasını engelleyecek bir hastalığı olmamalı; kendisi ruh sağlığı yerinde, dengeli ve tutarlı bir birey olmalıdır. Temiz bir insan olmalı, bir çocuğun nasıl beslenmesi gerektiğini bilmeli, iştahsız veya huysuz bir çocuğa karşı sabırlı davranabilecek biri olmalıdır. Oyun oynamayı seven, pozitif karakterli ve neşeli bir insanın çocuğunuzun mutlu olmasına büyük katkısı olur. Çocukla ilgilenmekten çok onu bir şeylerle oyalanmaya bırakıp kendi işine bakacak birini istemezsiniz; haklısınız. Güven uyandırmayan birini istemezsiniz, haklısınız; kendisine en değerli varlığınızı emanet ediyorsunuz.

Kısacası detaylar ve işiniz oldukça zor. Fakat Çukurova Danışmanlık gibi yasal, referansları olan ve tecrübeli bir insan kaynakları firmasıyla çalışmak sizin başkalarından çok daha az zorlanmanızı sağlayacak. Portföyümüzdeki özenle seçilmiş nitelikli personel arasından sizi memnun edecek birinin çıkacağından kuşku duymuyoruz. Gerek çocuk gelişimi mezunu adaylarımızla gerek alanında uzman abla ve bakıcılarımızla Çukurova danışmanlık insan kaynaları her daim yanınızda .

Bakıcı Danışmanlık Hizmeti

Bakıcı danışmanlık hizmeti; ebeveynlere güven verecek, eğitimli ve çoğu zaman deneyimli bebek bakıcısı sağlamayı amaç edinir. Fakat pek çok firma amacını sağlamak konusunda başarı sağlayamaz. Bu durumun pek çok nedeni vardır. Özellikle de işinin ehli olmayan, deneyimsiz ya da eğitimsiz bir bakıcının danışmanlık firması tarafından öneriliyor olması, ailelerin de zaman içerisinde güvenilir bir danışmanlık hizmeti veren firma seçiminde de zora düşmesine neden olmuştur.

Sonuç olarak aradığınız kriterlere ek olarak, tercih edeceğiniz bakıcının da sağlaması gereken bazı temel kriterler söz konusudur. Bu kriterlerin sağlanması ise çoğu zaman ilgili firma ile alakalıdır.

Söz konusu kriterleri aşağıdaki gibi sıralandırabiliriz;

Bakıcının deneyimli olması durumu
Bakıcının eğitim durumu
Çocuğun gelişimine katkıda bulunabilecek olması
Çocuğun temel ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilecek olması
Teklif edilen çalışma şartları ve fiyat aralığında çalışabilecek olması

Bu kriterleri daha da arttırmamız mümkündür.

İyi bir bebek, çocuk bakıcı seçiminde aşama aşama olarak beklentilerinizi göz önünde bulunduran bir hizmet anlayışı ile hizmet veren danışmanlık firması, çocuğunuzun özel, temel ve ekstra ihtiyaçlarını en iyi bir şekilde karşılayacak bir bakıcı ile anlaşmanızı sağlar. Bu da uzun vadede çocuğunuzu güvenilir bir şekilde teslim edebileceğiniz bir bakıcının olması anlamına geliyor.

Fiyat tekliflerini öğrenebilir, farklı onlarca yabancı ya da Türk uyruklu bakıcı tercih edebilir, her bir profilin eğitim, yaş gibi ayrıntılarını da analiz ederek, bebeğiniz veya çocuğunuz için en uygun olan bakıcıyı kolayca bulabilirsiniz. Bunun için sizlere hizmet vermekteyiz.1 Yorum

  • Leyla okumuş

    Çukurova Danışmanlık çocuk bakıcı elemanlarını tanıyana dek bebeğinize bakmak konusunda bilgilerinizin zayıf olduğunu anlayacaksınız böylesine güzel ve titiz olmaları kendi evlatları gibi görmeleri şahane gerçekten Teşekkür ederim çocuklarımın emin ellerde güvenilir insanlar yanında olması gözümü arkada bırakmıyor saygılar.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA