Bebek Çocuk Bakıcısı

 

Adana Bebek Çocuk Bakıcısı

Bize bildirmiş olduğunuz bilgiler ve aradığınız özellikler doğrultusunda sizin için en uygun bebek çocuk bakıcısı bulmak için yaptığımız araştırma sonucunda sizinle tekrar irtibata geçerek size en uygun zamanda bakıcı adayınızla ofisimizde görüşme ayarlıyoruz.

Başlıca Hizmetlerimiz

Bebek Bakıcısı, Dadı, Bebek Hemşiresi, Yeni Doğan Bebek Hemşiresi,Çocuk Gelişimi Uzmanları, İngilizce-Rusça Bilen Ablalar, Oyun Ablaları, Saatlik Bebek Bakımı ,Satlik Çocuk Bakımı, Pedegog, Ev işi elemanı, Temizlikçi Bayan,Eviniz ve ofisiniz için Gündelikçi Bayan, Eviniz ve ofisiniz için Yemek Pişirme Elemanı, Eviniz ve Ofisiniz için Ahçı, Villalara Bahçıvan veya çiftçiler, Havuz Bakım elemanları, Güvenlik elemanları.

Özellikle bebeklik döneminde sevecen-sıcak bir ilişki bebeğin en önemli ihtiyacıdır.

*Bebek Bakıcısı bebekliğinden itibaren çocuklara sınırları ve kuralları öğretir; uyku, yemek, tuvalet, temizlik, öz bakım gibi konularda bir düzen oluşturur.

* Çocuğun her türlü ihtiyacını karşılayabileceği şekilde büyümesine özen gösterir. Çocuğun becerileri geliştikçe her türlü ihtiyacını karşılayabilir hale gelecek ve kendi sorumlulukları konusunda çocuğu fazla uyarmak gerekmeyecektir.

*Bebek Bakıcısından istenen kurallar mümkün olduğunca açık ve net olmalıdır. Böylece bebek  bakıcısının, çocuğunuza uygun davranma olasılığını artıracaktır.

* Bebek Çocuk Bakıcısı çocuğa alışkanlıkları küçük yaşta kazandırır.

*Bebek Bakıcısının güler yüzlü olması ve sevgiyle büyüyen çocuklar, moral değerleri yüksek olduğu için en kötü anlarında bile gülümseyerek yaşama tutunabilirler..

*Bebek Çocuk Bakıcısı bebeğin, sağlığı, davranışları ve sorunları ile ilgili durumları ailesine bildirmek ve ailenin çocuğa karşı hatalı davranışlarını aileye açık ve net olarak bildirmelidir

Bebek Bakıcısının özellikle uzun süreli olması önemlidir. Çünkü çocuğunuzun en önemli ihtiyacı bağlanmaktır. Kendisine bakım veren kişiye bağlanmadan daha sonraki bağımsızlık aşamasına gelemez.

Çocuklarınızı referanslı ve profesyonel ekibimize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Çukurova Danışmanlık1 Yorum

  • Serpil Ç.

    Çocuk Bakıcısı olarak sertifikam var ve oyun ablası olarakta çalışmak istiyorum şirketinize form vermeye geleceğim.

Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA