Adana Yaşlı Bakımı

yasliÇukurova danışmanlık Adana yaşlı bakımı hizmeti Ailenizde özel bakıma ihtiyacı olan adana yaşlı bakıcı bireyler varsa ve onların fiziksel ve duygusal ihtiyaçlarının bu konuda eğitim almış profesyoneller tarafından giderilmesini istiyorsanız nitelikli bir yaşlı bakıcısı ile çalışmanız gerekir.

Evde yaşlı bakımı yaşlı bireyin karnının doyurulması, temizliğinin ve öz bakımının sağlanması, ilaçlarının verilmesinden ibaret bir süreç değildir.

Her açıdan daha kırılgan, hassas ve güçsüz hale gelmiş ve/veya sağlık sorunları da olan anne veya babanızın, belki kayınvalidenizin veya amcanızın bakımı söz konusudur ve Çukurova danışmanlık bu sürecin üstesinden mükemmel bir şekilde gelebilmeniz için size yardımcı olmaya hazırdır.

ADANA YAŞLI BAKIMI
Hepimiz yaşlanıyoruz. Bu yaşamın kaçınılmaz yanı. Yaşlılarımızın gençleşmesi ne kadar imkânsızsa bizlerin de bir gün muhakkak yaşlanacağı bir gerçek.
Toplumun temel taşları olan yaşlılarımıza hepimiz saygı duyar, onların ihtiyaçlarına cevap vermek için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışırız.
Yaşlılarımızın birçok sorunları vardır. Öncelikle sağlık olmak üzere bakım, barınma, ilgi ve sevgi bunlardan bazılarıdır.
Günümüz de tüm dünyada yaşlı bakımı profesyonel bir meslek halini almıştır. Onların ihtiyaç ve problemleri artık eğitimli ve bilinçli personeller ile daha sağlıklı bir şekilde çözülmeye başlandı.
Yaşlılarımızın ihtiyaç ve sorunlarını, her yönüyle karşılamak için gereken tüm çözüm yolarını, sizlerin ve yaşlılarımızın hizmetine sunuyor.
Verilen hizmetin ciddiyet bilinciyle hareket eden firmamız; genç, dinamik, eğitimli kadrosu ve ihtiyaç duyulan tüm yardımcı eleman portföyü ile siz ve yaşlılarımız için çalışmalarını sürdürmektedir.

Adana Yaşlı Bakımı amaç, yaşlı bireylerin sosyal, ruhsal, fiziksel durumlarının iyileştirilmesine katkı sağlayabilecek donanımda ve aynı zamanda yaşlı ve bakıma muhtaç bireylerin hayata sarılmasını, gelecek kaygısından arındırılmasını, boş zamanlarını üretken bir şekilde değerlendirmesini, kendi bedenine ve yaşam alanlarına karşı duyarlı ve koruyucu olmalarını sağlayan ve uygulatan sağlık teknikeri yetiştirmektir.

Detaylı bilgi için lütfen arayın görüşelim: 0322 457 30 39 0507 864 14 14 0542 262 67 45

 Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA