Adana iş yeri Temizliği

slides1Çukurova Danışmanlık Adana iş yeri temizliği hizmeti çalışanlarınızın sağlığı ve işindeki performansını ektileyici bir unsur olması nedeniyle periyodik olarak yapılması gereken önemli bir temizlik ihtiyacıdır.
Günün büyük bölümünü geçirdiğimiz iş yerinde temiz ferah bir ortamda çalışmayı kim istemez, elbette herkes ister. Etrafa dağılmış çöpler, kirli pencere camları, masa ve diğer eşyaların üzerinde birikmiş tozlar, lavabodaki istenmeyen koku ve kirlerden kurtulmak için bizi aramanız yeterli.

Güler yüzlü, dinamik, temizlik konusunda profesyonel kadromuzla ofis temizliği halı yıkama ve temizlik şirketleri sorununa son veriyoruz.

Sizin için Temizliyor size önem veriyoruz…..

İş yeri  temizliğindeki farkımız, İçimizdeki heyecanı işimize yansıtıyor olabilmemiz, sadece iş yerinizi değil size ait her noktaları temizliyor, tamamen hijyen dolu bir ortamla sizi baş başa bırakıyoruz.

Çukurova Danışmanlık Bakıcılık Hizmetleri Temizlik Şirketi olarak teknolojiyi yakından takip edip, En iyi malzemeyi kullanmak , Eğitimli profesyonel personellerimizle sizlere en uygun fiyatı sunmak, verdiğimiz hizmet sonrasında sizin ve çalışanlarınızın  yüzünü güldürmek ilk ve en büyük hedefimiz….

ADANA İŞ YERİ TEMİZLİĞİ GENEL VE DETAYLI TEMİZLİK

Henkel ecolab Genel temizleyici Tompa ürünüyle Camlar içten detaylı bir şekilde silinir. Jaluziler silinip temizlenir. Kalorifer petekleri ve boruları silinip temizlenir.

Varsa örümcek ağları temizlenir.havalandırma üniteleri, aydınlatma aparatları, tablolar v.b.  silinip temizlenir

Bina içi odalar, koridorlar, depolar dip köşe toz kalmayacak şekilde, süpürülerek temizlenir.

Kapılar silinip temizlenir.

Masalar ve ayakları, sandalyeler ayakları, Koltuk, dolap iç ve dışları, sehpalar silinip temizlenir. Çiçeklikler temizlenir.

Elektronik ofis malzemeleri (Fax, Bilgisayar, fotokopi v.b. ) sonderece hassasiyetle toz tutmayı geciktiren ürünle özenle temizlenir.

Yağ sökücü ( Lever suma grill ) ürünüyle Mutfak duvar tezgah ve üzeri, aspiratör, dolap içleri ve dışları olmak üzere ayrıntılı silinip temizlenir.

Banyo Duvar ve yerler Henkel Ecolab İnto Banyo ve tuvalet urunuyle fırçalanır, armatörler temizlenir. Banyo ayna ve dolaplar silinir . ( Lavabo, Klozet ) dezenfekte edilir.

Zeminin yapısına uygun olan Henkel ecolab Genel temizleyici Tompa ürünüyle Bina içi ve odalar, depo içi dip köşe paspaslanarak temizlenir.

Çöp kovaları boşaltılır, yıkanıp temizlenir.

merdiven trabzanları silinir, Bina içi ve dışı merdivenler  süpürülüp paspaslanır.Asansör iç ve dışı silinip temizlenip, parlatılır.

Bina giriş Kapısı silinip Temizlenir.

Oto garaj yıkanıp temizlenir.

Günlük işyeri temizlik hizmetleri

– Çöpler atılıp, çöp sepeti poşetleri yenisi ile değiştirilir.

– Toz alma işlemi prensip olarak en üstten başlayarak aşağıya doğru iner. Bu şekilde dolap, masa, etejer, sehpa, sandalye koltuk vb. demirbaşın tozları
iyice sıkılmış nemli bezlerle alınır.

-Ayrıca bilgisayar, fotokopi, faks vb. elektronik cihazların itinayla tozları kuruya yakın bezlerle alınacaktır.

-Halı kaplı yüzeyler emiş gücü yüksek, sesiz çalışan elektrik süpürgesiyle süpürülür.

-Sert zeminler uygun kimyasal madde ile çift kovalı pres sistemi, mavi kovada deterjanlı su, kırmızı kovada temiz su kullanarak paspas yapılıp arkasından
moplanıp kurulanır.

-WC, banyo gibi enfeksiyon riski yüksek yerler dezenfektan özellikli maddeler ile temizlenir. Klozet fırçalanır, lavabolar silinir. Bu bölgede kullanılan fırça, bez vb. malzemeler kesinlikle başka alanlarda kullanılmaz. Kireçlenme ve paslı suların oluşturduğu tüm lekeler yok edilir. Lavabolar, armatürler ve aynalar temizlenip parlatılır. Sıhhı çöp sepetleri boşaltılır.

Not: Günlük temizlik yaptığımız ofis ve İşyerlerine haftada bir detaylı temizlik hizmeti sunmaktayız.

– İstenildiği takdirde ekstra olarak; halılarınız, oturma gruplarınız ve zemini yerinde itina ile yıkanır.

Çukurova Danışmanlık Temizlik Şirketi olarak, ofis temizliği, işyeri, bina, apartman, iş merkezi, alışveriş merkezi, belediye, vakıf, dernekler, hastane ve diğer sağlık kuruluşlarına, temizlik hizmetlerini titizlikle sunuyoruz.

Haftalık Ofis Temizliği

Bu hizmetimiz genel olarak hafta sonlarında fakat taraflarca kararlaştırılmış ise hafta içinde bir günde sunulmaktadır.

Haftalık Büro Temizliğinde Yapılanlar

Bu temizlikte günlük temizlikte yapılanlar aynen yapılır. Buna ilaveten daha detaylı olarak dolap içleri, kalorifer petek içleri, çiçeklikler, kapılar, cam ve çerçeveler, her gün temizlemeye uygun olmayan cam bölmeler, aydınlatma armatürleri vs. detaylı olarak temizlenir.

-jakuzi Temizliği  ayda 1 kez yapılması gereken bir hizmettir.

-Aydınlatma gereçleri temizliği bu hizmetin 3 ayda 1 yapılması gerekmektedir. Bu temizlik yapılırken tavanda leke yapmamaya dikkat edilerek nemli bezlerle aydınlatma gereçleri hassas bir şekilde temizlenerek is ve kirden arındırılır.

-Elektirik kazalarına önlem olarak bu işlemden önce sigortalar mutlaka kapatılır.

Duvar Temizliği

Sadece yağlı boya ve saten ile boyalı duvarlar için yapılabilen bu hizmette uygun yağ ve kir çözücü maddelerle duvarlar silinmektedir. Yumuşak bir bez ve sünger kullanılır.İşyeri temizliği, temizlik hizmetlerimizin çok önemli bölümlerinden birisidir. Temiz bir işyerinde çalışmak, sizlerin en doğal hakkı. Yüksek motivasyon ve sağlık için işyeri temizliği kurallarına titizlikle uyulmalıdır. İşyeri temizliğ için profesyonel ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Çukurova Danışmanlık  Temizlik şirketi olarak, Sizlerin  temiz, hijyenik ve sağlıklı bir iş yerinde
çalışabilmeniz için, her türlü modern donanım ve eğitimli personel ile çalışmaktayız.

İşyeri için istediğiniz periyotlarda temizlik seçebilirsiniz: günlük, haftalık, aylık gibi.

Özetlemek gerekirse İş yeri temizliği yapılırken, tüm masalar silinmeli,aksesuarların tozu alınmalıdır. Ayrıca iş yerinin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. Camlarınız istediğiniz periyotlarda silinmeli ve iç camlar en az haftada bir silinmelidir. İş yerinde haftada bir mutlaka detaylı genel temizlik yapılmalıdır. İş yerinin çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir. İş yeri kalorifer petekleri ve jakuzilerin tozu alınmalı, dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi iş yeri ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli sağlıklı ortamın sağlanması gerekmektedir.Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA