Adana Evde Hasta Bakımı

yaslibakim

Hasta bakımı hizmeti

Hasta Bakımı görevlilerimiz (Hasta bakıcı) evde veya hastanede yanınızda olup, hastanızın günlük yaşam aktivitelerine destek olurlar. Bakım görevlisi hizmetlerimiz günlük (8/12/24 saat), uzun dönem (haftalık, aylık vb.), veya ihtiyacınıza göre kısa ziyaretler şeklinde organize edilebilir. Sadece haftanın bazı günleri desteğe ihtiyacı olan bireyler için kısa bakım görevlisi ziyaretleri planlıyoruz. İhtiyaca göre evde 2 – 4 saat arasında kalan personel, haftalık gerçekleşen yıkanma gibi günlük yaşam aktivitelerinde destek oluyor. Tüm bakım görevlilerimiz belli sağlık tecrübelerinin üzerine, Aileden Biri özel eğitim programlarını tamamlamış deneyimli ve bilgili çalışanlardır.

HASTA BAKIMI

Ülkemizde ve dünya genelinde sürekli olarak yeni hizmet anlayışları ve yeni imkanlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Son zamanlarda ülkemizde, sağlık alanında yaşanan gelişmeler ile beraber çok farklı bir proje hayata geçirildi.

Evde bakım hizmetlerinin hayatımıza girmesi ile beraber, artık tüm vatandaşlarımız aynı sağlık hizmetlerinden faydalanıyor. Bu durum ülkemiz için oldukça sevindirici bir haber olmak ile beraber, kısa süre önce ortaya çıkmış olan bu proje her geçen gün daha da gelişmeye devam ediyor. Evde sağlık hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken şey, bize ulaşmanızdır. Başvuru yaptıktan sonra ise incelemeler yapılır ve uygun görüldüğüne takdirde evde bakım hizmeti sunulmaya başlar.

Evde bakım hizmeti ile beraber yaşlılar, yatağa bağlı olan hastalar, hastaneye gidecek kadar gücü olmayan bebekler, evlerine sağlık hizmeti almalıdır. Böylece olumsuz durumlarla karşı karşıya kalmamak ihtimali büyük oranda azalır. Eğer sizin de yanınızda yaşayan veya tanımakta olduğunuz bir yakınınız varsa ve evde sağlık hizmetlerinin onlara da verilmesi gerektiğini düşünüyorsanız en yakın zamanda bize ulaşmanız yeterli olur. Evde bakım hizmeti için tamamen işinde profesyonel kişiler arasından seçiliyor. Böylece hastanede alacak olduğunuz hizmet ile birebir şekilde hizmet almış oluyorsunuz. Bu projenin ilerleyen yıllarda çok daha gelişmesini umut ederek yazımızın sonuna geliyoruz.. Hepinize sağlıklı günler dileriz.

Hasta bakımı görevleri

  • Günlük yaşam aktivitelerinin desteklenmesi
  • Kişisel temizlik yardımı
  • Tuvalet / banyo desteği
  • Giyinme / soyunma desteği
  • Ağızdan verilen ilaçların hazırlanması ve takibi
  • Hayati bulgu takibi (Nabız / tansiyon / solunum / ateş ölçümü)
  • Beslenme desteği
  • Arkadaşlık / sohbet ve vakit değerlendirme
  • Egzersiz desteği

Hasta Bakımı Hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz.Bir yanıt yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA