Adana Apartman Temizliği

dsc00056Apartman Temizliği

Çukurova Danışmanlık Apartman temizliği Temel amacımız, temizlik hizmetinde güçlü organizasyonumuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak onların zaman enerjilerini asıl faaliyet konularına ayırmalarını sağlamaktır.

Bu nedenle inşaat temizliği, ofis temizliği, sanayi temizliği, ev, villa temizliği, büro temizliği, hastane temizliği, alışveriş merkezi temizliği gibi kaliteli hizmet gerektiren tüm inşaat temizliklerinde firmamız öncü bir kuruluş olmuştur.

Firmamız günlük temizlik, geçici temizlik, inşaat temizlik şeklinde müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Tüm müşterilerimizde yapılacak keşif neticesinde en uygun ve en ekonomik çözümler sunulmaktadır.

Apartman Temizliği

Artık apartman ortak kullanım alanları ve merdiven temizlik ihtiyaçlarınız için Profesyonel çözümler üretmekteyiz.
Şeffaf olmak anlamında siz değerli apartman yönetimine ve değerli apartman sakinlerini hizmet kapsamında her türlü güvence altına alacak apartman temizliği sözleşmesi sunuyoruz.

Temizlik personellerimiz Güvenilir mi?
Apartman temizliği çok ciddiyet gerektiren bir iştir. Temizlik elemanları seçimi konusunda çok hassas davranan firmamız, aile ortamına uygun ve disiplinli elemanlardan yana tercih yapmaktadır.

Apartman Temizlik elemanları sigortalı mı?
Gerek apartman temizliği olsun ve gerekse ev, ofis ve diğer temizlik hizmetleri kapsamında olsun tüm çalışanlarımız işe başlayış gününden itibaren sigortalı iş başı yapmaktadırlar.

Temizlik Personelleri Bilgileri
Apartman merdiven temizliği hizmetleri sunan firmamız, bölgede apartman temizliği görevi sunan tüm çalışanlarımızın bilgilerini yani sigorta giriş belgelerini yönetime sunmaktadır.

Apartman Temizliği fiyatları için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

BİNA VE MERDİVENLERİN TEMİZLİĞİNDE;
1. Merdivenler süpürülüp yıkanmakta, fırça-çekpas, paspas ve mopla silinmektedir.
2. Apartman temizlikleri ekipler halinde yerine getirilmekte ve 1 – 3 kişiden oluşmaktadır.
3. Binanın dış kapısı, merdiven, korkuluklar temizlenmektedir.
4. Asansör dış ve içerisi, kapı önleri temizlenmektedir.
5. Merdiven temizliğinde kimyasal olarak zararsız genel temizlik maddesi kullanılmaktadır.
6. Kapıya yapıştırılan reklam amaçlı etiketler çizmeyen jiletle kazınmaktadır.
7. Posta kutusu, su sayaçları, elektrik gösterge levhaların temiz görünümü korunmaktadır.
8. Bütün temizlik araç-gereçleri ve kimyasallar tarafımızdan temin edilmektedir.

Temizlik Personelleri
1. Temizlik personellerimiz Sigortalıdır.
2. Temizlik konusunda aylık periyotlarla eğitim almaktadır.
3. Çalışanlarımızın tamamı iş kıyafetleri giymektedir.
4. Personel kimlik kartları tüm personellerimizin yakasında asılıdır.

Merdiven Temizliği
– Tüm Türkiye’de olduğu gibi Adana’da da apartman temizliği, merdiven temizliği ve çöp alımları şirketlerce yaptırılmaya başlanılmıştır.
– Apartman yöneticilerinin en büyük sorunu olan apartman genel temizliği, merdiven temizliği ve çöp alımı işi artık sorun olmaktan çıkmıştır.
– Şirketimiz apartmanlarda kapsamlı ve profesyonel temizlik sistemi ile hizmet vermektedir. Temizlik aksaklıkları en çok dairelerden gelen şikayetler sebebi ile yöneticilerin önünde sorun olarak durmaktaydı. Biz Yöneticileri ve Yönetici yardımcılarını bu zahmetli ve ağır yükten kurtarmak tayız.
– Bir yandan da apartman temizliğinde görev alan kişilerin yeterince araştırılmadan işe alınmaları herhangi bir şirkette kayıtlarının bulunmaması ve adres belirsizliği nedeni ile can ve mal güvenliğimiz tehdit altında bulunmaktadır. Biz Adana Afus Temizlik Şirketi olarak, Apartman ve merdiven temizliklerinde çalıştırdığımız tüm elemanların kayıtlarını tutmaktayız ve siz değerli apartman sakinlerini can ve mal sağlığını güvence altına almaktayız.
– Apartman kapı görevliniz yoksa dert etmeyin. Biz sizi SGK’lı çalışanlarımızla apartman temizliği ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üreterek apartman temizlik görevini üstlenmekteyiz. Haftanın belirli periyotlarında yani sizlerin belirlemiş olduğu çalışma günleri içerisinde merdiven temizlikleri ve çöp alım işlemlerini yapmaktayız.
– Apartman merdiven temizliği ihtiyaçlarınızı biz yapalım siz değerli apartman yöneticileri ve değerli daire sakinlerinin gözü arkada kalmasın. Uygun merdiven temizliği fiyatlarıyla gerek sigorta kapsamında ve gerekse hijyen kurallarına uygun bir şekilde sizlere hizmet verelim. Merdiven temizlik fiyatları ve detaylar için bizlere telefonla ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Apartman süpürülmesi ve merdiven temizliği detayları
– Posta kutularının tozlarının alınması
– Merdiven korkuluklarının ayrıntılı silinmesi
– Camların silinmesi, paspasların çırpılması
– Örümcek ağlarının alınması
– Elektrik, Doğalgaz, Su Sayaçlarının ve dolaplarının temizlenmesi
– Yangın dolaplarının temizlenmesi
– Her hafta temizlik günlerinde mıntıka temizliğinin yapılması
– Her temizlik sonrası apartmanınızın parfümlenmesi
– Ekibimiz, Temizlik başlama – bitiş saatleri ve apartmanınızda gerçekleştirilmiş olan temizlik detaylarının yer aldığı raporu her hafta düzenli olarak apartman yöneticisine teslim etmektedir
– Temizlik malzemeleri şirketimize, çöp poşeti apartmana aittir.

Anahtar Kelimeler : Apartman temizliği, apartman temizliği şirketi, apartman temizliği firması, apartman temizliği firmaları, apartman temizliği şirketleri, apartman temizliği fiyat, apartman temizlik, apartman temizlik şirketleri, apartman temizlik şirketi, apartman merdiven temizliği, apartman merdiven temizlik, apartman temizlik hizmetleri, merdiven temizliği, merdiven temizlik şirketleri, site temizliği, bina temizliği gibi kelimeleri Google arama motorunda aratarak ” Apartman Temizliği ” sayfamıza tekrar ulaşabilirsiniz…Bir cevap yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA